• صفحه اصلی
  • >
  • خبر
  • >
  • اسامی عکاسان راه‌یافته به بخش مسابقه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» اعلام شد.

اسامی عکاسان راه‌یافته به بخش مسابقه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» اعلام شد.

اسامی عکاسان راه‌یافته به بخش مسابقه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» اعلام شد.

 به نقل از روابط عمومی شبکه مستند، ۲۰ «تک عکس» از ۱۹ عکاس و ۱۳ «مجموعه عکس» از ۱۲ عکاس به بخش مسابقه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند» راه یافتند.

دبیرخانه «پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند»، اسامی عکاسان راه‌ یافته به بخش مسابقه «تک عکس» و «مجموعه عکس» در این رویداد را اعلام کرد.

داوران بخش عکس پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند مشتمل بر کریم متقی، مهدی قاسمی و حیدر رضایی از میان یکهزار و ۳۲۱ تک عکس دریافتی، ۲۰ تک عکس از ۱۹ عکاس و از میان ۱۷۴ مجموعه عکس رسیده به دبیرخانه جشنواره، ۱۳ مجموعه از ۱۲ عکاس را شایسته رقابت در بخش مسابقه دانستند.

همچنین برگزیدگان این رویداد ملی در اختتامیه جشنواره که زمان آن به زودی اعلام می‌شود، معرفی و تقدیر خواهند شد.

اسامی عکاسان در دو بخش «تک عکس» و «مجموعه عکس» به شرح زیر اعلام می‌شود:

بخش تک عکس: ابراهیم عرب‌بیگی از اصفهان، ابوالفضل عرب از زاهدان، افشین میرزایی از رشت، امیر عنایتی از تربت حیدریه، بابک کنعانی از تهران، حمید سبحانی از مشهد با ۲ اثر، رضا رادپور از مشهد، علی تشکری از قزوین، علیرضا رحمانی از تاکستان، علیرضا قاسم‌زاده ایروانی از تهران، مجتبی اسماعیل‌زاد از ارومیه، مجتبی دامرودی از بجنورد، محمد شهبازی از یاسوکند کردستان، محمد وحدتی از قم، محمود رضا معین‌پور از شیراز، مریم دوست محمدی از بجنورد، ناصر محمدی از زنجان، بهرام بیات از زنجان، امیر مهدی نجفلو شهپر از همدان.

بخش مجموعه عکس: مریم آل مومن دهکردی از شهرکرد، امین برنجکار از شیراز، زهره صباغ‌نژاد از یزد، فاطمه عابدی از تهران، ابراهیم علی‌پور از بانه کردستان با ۲ اثر، شایان حاجی نجف از اهواز، مجید حجتی از تهران، محمدحسین مهیمنی از تهران، محسن رضایی از تهران، مهدی محبی‌پور از ساری، محمد رضا عباسی از تهران، امین نظری از اهواز.

پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند با شعار «روایت حقیقت در قاب واقعیت» در بخش‌های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری برگزار می‌شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *